مطالب مفيد مطالب مفيد .

مطالب مفيد

راههاي هدايت بازديد كننده به سايت

مگر فقط از طريق موتورهاي جستجو است كه مي‌توان بازديد كننده به سايت هدايت كرد؟

پاسخ اين سؤال قطعاً خير است اما مي‌توان گفت تعداد وسيعي از بازديد كنندگان در اينترنت از طريقموتورجستجو به سايت شما وارد مي‌شوند و موضوع مهم ديگر نيز اين است كه اين بازديد كنندگان رايگان هستند!

كمپين‌هاي تبليغاتي آنلاين كمك شاياني به بالا بردن بازدهي يك سايت مي‌كند اما خوب تا زماني كه هزينه كنيد بازديد كننده‌هاي بسياري جذب خواهيد كرد و مي‌توانيد با روش‌هاي نوين اينترنت ماركتينگ آن‌ها را به مخاطبين هميشگي خود تبديل كنيد. اما موضوعي كه بسيار مهم است بازديد مستمر و جذب دائمي مخاطبين جديد است كه بهترين روش آن جذب اين مخاطبين از طريق موتور جستجو است.

بعد از استفاده از ايميل بالاترين رده از نظر استفاده كاربران آنلاين را موتورهاي جستجو به خود اختصاص مي‌دهند، همين موضوع مشخص مي‌كند كه چقدر مهم است يك وب سايت چه مقدار توانسته است خود را در دنياي موتورهاي جستجو بگنجاند و در آن رشد كند.

سرويس‌هاي بهينه‌سازي وب سايت يا همان به اختصار سئو براي هر وب سايتي مهم تلقي مي‌شوند و مي‌توانند سرنوشت آن را تغيير دهند.

هنگامي يك متخصص شروع به سئو وب سايت شما مي‌كند، سعي مي‌كند ابتدا كلمات كليدي ضروري وب سايت شما را پيدا كند، كلمات كليدي مهم براي شما آن‌هايي هستند كه بيشترين بهره را از آن مي‌بريد. به عنوان مثال اگر شما فروشنده كيف‌هاي چرم هستيد كلمات كليدي مهم شما مي‌تواند: خريد كيف چرم، فروشگاه كيف چرم و سفارش كيف چرم باشد. زيرا شما به دنبال افرادي هستيد كه در جستجوي تهيه محصولات شما هستند، پس بهتر است كلماتي كه آن افراد جستجو مي‌كنند را بيابيد و سئو سايت خود را به روي آن‌ها متمركز كنيد.

شايد در ابتدا زمان و هزينه براي سئو وب سايت براي صاحب آن كمي سخت باشد اما پس از مدتي بازدهي بالاي اين موضوع نظر آن‌ها را تغيير مي‌دهد. اگر سئو سايت صحيح انجام شود و اصول بعد از سئودقيق آموزش داده شود و در سايت رعايت گردد، معمولاً در نتايج اوليه گوگل باقي خواهد ماند و اين موضوع مي‌تواند براي آن وب سايت خيلي مهم باشد.

در آخر فقط مي‌توانم بگويم بهينه‌سازي سايت يكي از به صرفه‌ترين و استانداردترين روش‌ها براي افزايش بازدهي يك وب سايت مي‌باشد و موضوع نهائي كه بسيار در اين زمينه مهم است اعتماد بازديد كننده است.

افراد هنگامي كه با جستجويي كه انجام داده‌اند به يك سايت مي‌رسند معمولاً خيلي احتمال بيشتري دارد تا تبديل به مخاطب يا مشتري آن سايت شوند تا زماني كه با تبليغات آنلاين وارد يك سايت شوند. البته اين موضوع خيلي زياد به نحوه تبليغات مورد نظر نيز بستگي دارد.

سئو وب سايت كاري تخصصي محسوب مي‌شود، اگر علاقه‌مند باشيد مي‌توانيد با سعي خطا و مطالعه در مدت نه چندان كوتاهي به نتايج خوبي برسيد اما خيلي دقت كنيد كه چگونه عمل مي‌كنيد! زيرا بعضي اشتباهات خيلي سخت جاي جبران دارند و گاهي ممكن است جبران ناپذير باشند و منجر به حذف سايت شما از نتايج موتورهاي جستجو بشوند.

اگر تمايل به يادگيري داريد حتماً از مراجع اصلي و قابل اطمينان استفاده نماييد و اگر تمايل به رسيدن به نتيجه استاندارد و در زماني كوتاه داريد از يك متخصص در اين زمينه كمك بگيريد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: :: توسط:مانا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :